YAŞLANMA BELİRTİLERİYLE SAVAŞIRKEN TriLipo® UYGULAMALARININ SİZE NASIL YARDIMCI OLACAĞINI BİLİYOR MUSUNUZ?
SONUÇLARI HEMEN GÖRMEYİ BEKLEYİN...

TriLipo® uygulamasının sunduğu en gelişmiş anti-aging çözümleri;

  • Yüz bölgesinde gergin ve sıkı bir görünüm için,
  • Kırışıklık ve ince çizgilerin azaltılmasında,
  • Deri sıkılaşmasında,
  • Deri yaşlanmasının önlenmesinde deneyimlemelisiniz.

MÜKEMMEL BİR GÖRÜNÜM BEKLEYİN

TriLipo uygulaması yüz şekillendirmede en gelişmiş çözümlerden biridir. Kırışıklıkları, ince çizgi ve skar oluşumlarını azalttığı, cildin pürüzsüz ve sıkı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır.

Uygulamanın sonuçları ilk uygulamanın hemen ertesinde görülür, ideal sonuçlar için önerilen uygulama dizisinin tamamlanması gerekir.

Bu işlem cerrahi olmayan bir işlemdir, tüm cilt tipleri için de uygundur. Günlük yaşam akışınızı bozmaz, uygulamadan hemen sonra günlük aktivitenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Uygulamayı hemen bugün deneyimleyin ve yaşamınızda yaratacağı farkı görün.

NASIL ETKİ GÖSTERİR?

TriLipo Radyo Frekans enerjisi derinin kontrollü biçimde ısınmasına ve yapısındaki kolajen liflerin sıkılaşmasına neden olur. Bu sıkılaşma sonucu derinin genel görünümü sıkı ve pürüzsüz bir hale gelir. Bunların paralelinde ısınma fibroblast hücrelerinin yeni kolajen üretimine de yardımcıdır. Yeni kolajen, deri sıkılaşması ve esnekliğinde artış sağlayacak nitelikte bir yenilenmenin temelidir.

Buna ek olarak TriLipo Dinamik Kas Aktivasyonu (DMA) teknolojisi deri altındaki kas dokusunun uyarılmasına ve esnekliğinin düzenlenmesine yardımcı olur, böylece cerrahi olmayan bir doku germe etkisi ortaya çıkar.

Uzun zamandır göz çevremdeki ve yanaklarımdaki kırışıklıklar için bir şeyler yapmak istiyordum. Sadece 5 TriLiPo uygulaması ile

ÇARPICI SONUÇLAR ELDE ETTİM.

Kırışıklıklarım azaldı, şimdi kendimi mükemmel hissediyorum.

-A. Lichter

SIKÇA SORULAN SORULAR