Ultherapy, cilt gerdirme için FDA tarafından onay almış invaziv olmayan tek tedavidir. Ultherapy, ultrasonun görüntüleme özelliğini kullanarak, tedavi esnasında doktora tedavi etmeye çalıştığı gerçek cilt katmanını göstererek uygulanacak enerjinin en faydalı olacağı cilt bölümüne ulaşmasını sağlayan tek kozmetik işlemdir.

Daha Fazla

CoolSculpting, patentli kriyolipoliz tekniği yani soğuk lipoliz ile sadece yağ hücrelerini hedef alarak, diyet ve egzersiz ile yakılamayan yağların azaltılmasına yardımcı olan bir sistemdir.

IR (infrared) ışınları ile çalışan bu alet derideki sarkmaları önler ve deriyi daha sıkı ve genç hale getirir -Zayıf kollajen liflerinin ısı yoluyla sıkılaşması ve kalınlaşması ile sonuçlanan bir işlem dir.

Daha Fazla

Pollogen Legend VoluDerm™ HE mikroiğneli RF teknolojisi, non-invaziv TriLipo® RF (radyofrekans) ve DMA (Dinamik Kas Aktivasyonu) gibi yeni keşfedilmiş öncü teknolojileri bir araya getiren, gelişmiş bir estetik uygulama platformudur.

Daha Fazla

PRP, "Platelet Rich Plasma -- platelet yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulanması" adı verilen tedavi yönteminin kısaltılmış ismidir. Bu yöntem 4-6 seansta cildi yenilenmesine yardımcı olur.

Daha Fazla

Doğal görünüşe ve mimikleri etkilemeden kırışıkları ortadan kaldırabiliyoruz, Clostridium botulinum adlı bakterinin toksininin ileri laboratuar teknikleri kullanılarak saflaştırılmasıyla elde edilen protein yapıda bir ilaçtır.

Daha Fazla

Kadınlar güzelliklerini ve gençlik ışıltılarını her zaman koruma eğilimindedirler, sonsuza dek.. Günümüz toplumunda ortalama yaşam sürelerinin daha da uzadığı düşünüldüğünde yaşlandığımızı açığa vuran belirtilerin ortaya çıkmasını engellemek veya ortadan kaldırmak yaşam kalitemizi etkileyen önemli unsurlardan biri olarak öne çıkmaktadır.

Daha Fazla

TriLipo uygulamaları invaziv olmayan vücut şekillendirme ve deri sıkılaştırma amaçlı en gelişmiş çözümlerdir. Sonuçları ilk uygulamadan hemen sonra görülür, ancak kesin sonucu görebilmek için bir dizi uygulamanın tamamlanması gerekecektir.

Daha Fazla